حراج بزرگ روز کتاب در باهوک

در روز کتاب و کتابخوانی رکوردی جدید برای فروشگاه اینترنتی باهوک به ثبت رسید. جهت اطلاع از جزئیات این رویداد در ادامه با ما همراه باشید.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

فروشگاه اینترنتی باهوک در روز کتاب و کتاب خوانی (۲۴ آبان) جهت ایجاد خرید مقرون به صرفه کتاب تخفیف بزرگی را برای مشتریان خود در نظر گرفت و با همراهی تیم باهوک و حمایت فوق العاده مشتریان خود رویدادی به یادماندنی برگزار شد و رکوردی جدید در باهوک به ثبت رسید.

در حراج بزرگ کتاب، باهوک چگونه عمل کرد؟

این حراج از بامداد ۲۴ آبان آغاز و تا بامداد ۲۵ آبان ادامه پیدا کرد. تخفیف ها به مرور زمان در حال به روز رسانی بودند؛ ابتدا با تخفیف های ۲۰ تا ۳۰ درصدی رویداد آغاز شد و سپس به ترتیب تخفیف های ۴۰، ۵۰ و ۶۰ درصدی نیز اضافه گردید.

این تخفیف بر روی بیش از ۵۰ هزار عنوان کتاب در زمینه های مختلف از جمله علمی، آموزشی، کودک، ادبیات و رمان، دانشگاهی، زبان های خارجی، نفیس، علوم انسانی و … ارائه گردید.

در تمام طول مدت ۲۴ ساعت برگزاری رویداد تیم فنی باهوک با پشتیبانی خود باعث شد تا مشتریان مشکلاتی نظیر کندی سرعت در صفحات و یا عدم باز شدن صفحه ای نداشته باشند و تیم پشتیبانی مشتریان با پاسخ دهی به موقع در واحد پشتیبانی و شبکه های اجتماعی باهوک سعی بر این داشتند تا مشکلات مشتریان را برطرف سازند.

باهوک توانست با توجه به حجم بالای سفارش ها توانست در طی ۷ روز تمامی سفارش ها را به سراسر ایران ارسال نماید، باهوک به عنوان هدیه برای خریدهای اپلیکیشن ارسال رایگان را در نظر گرفته بود و تمامی سفارش های ۲۴ آبان اپلیکیشن به صورت رایگان تحویل مشتری شدند، همچنین مثل همیشه ارسال خریدهای بالای ۵۰ هزار تومان نیز شامل ارسال رایگان بودند.

حراج بزرگ روز کتاب در باهوک

حمایت مشتریان در حراج بزرگ

مشتریان ما مثل همیشه با پیام‌های محبت آمیز خود روحیه تیم باهوک را در تسریع کارها افزایش دادند و ما از حمایت همیشگی آن ها کمال تشکر را داریم.

در ساعات اولیه آغاز رویداد یعنی نیمه شب ۲۴ آبان تعداد ۱۰۰۰ کاربر در سایت باهوک حضور داشتند و حدود ۲۰۰ سفارش در همان ساعات اولیه ثبت گردید.

مشتریان باهوک در این روز حدود ۱۲ هزار مراجعه به وب سایت و ۸ هزار مراجعه به اپلیکیشن داشتند. در طی ۲۴ ساعت حراج بزرگ حدود ۹۱۷۵ سفارش ثبت شد و کل اقلام سفارش ها ۲۴۰۰۰ عنوان کتاب از بخش های مختلف بوده است.

بیش ترین خرید ها از بخش کتاب های روانشناسی و داستان بود و پرفروش ترین شهرهای تهران، اصفهان، کرج و مشهد انجام شده است. در این بازه پرفروش ترین کتاب “خودت باش دختر” و دورترین نقطه ارسالی برای مشتریان بندر قشم بوده است.

بیشترین اقلامی که در یک فاکتور ثبت گردید ۱۱۴ عنوان کتاب بود. در این بین حدود ۲۵۰۰ مشتری جدید به باهوک ورود پیدا کرد.

حراج بزرگ روز کتاب در باهوک

قطعا همراهی و همدلی مشتریان باهوک است که ما را در ادامه این راه قوی تر می کند و باعث می شود سعی بر این داشته باشیم تا تجربه های جدیدی برای مشتریان ایجاد کنیم و به پشتوانه آن ها پیش به سوی فتح قله های جدید موفقیت برویم.

باهوک می خواهد برای آغاز زمستان طرحی جدید داشته باشد پس جهت اطلاع از طرح های آینده شبکه های اجتماعی را دنبال کنید.

www.bahook.com

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *