مراسم زنده قرعه‌ کشی مسابقه گنج سامسونگ [سه‌شنبه ۱۳ آذر ساعت ۱۱ ظهر]

با پایان مسابقه بییست‌روزه‌ی گنج سامسونگ، اکنون زمان قرعه‌کشی رسیده‌ تا با برندگان خوش‌شانس زومیت آشنا شویم.

مسابقه‌ی گنج سامسونگ و زومیت پس از بیست روز به‌پایان خود رسید. اکنون زمان آن رسیده تا آماده‌ی آشنایی با برندگان خوش‌شانس این مسابقه شویم.

طبق وعده‌‌ی پیشین، روز سه‌شنبه مورخ ۱۳آذر با حضور نماینده‌ی سامسونگ و طی مراسمی زنده، از میان ۱۰هزار و ۲۱۴ نفر کاربری که موفق به یافتن محل گنج شده‌اند، قرعه‌کشی‌ انجام خواهد شد. درنظر داشته باشید کاربران با‌توجه‌به امتیاز کسب‌شده‌ی خود در مسابقه، شانس متفاوتی در قرعه‌کشی خواهند داشت. شایان ذکر است هر ۵ امتیاز، یک شانس بیشتر به کاربران خواهد داد. به‌عنوان مثال، اگر مسابقه‌ را در روز پایانی با ۱۰۰۰ امتیاز درکنار یافتن محل گنج به‌پایان رسانده باشید، ۲۱ شانس (یک شانس به‌دلیل پیروزشدن در مسابقه و ۲۰ شانس مضاعف به‌دلیل ۱۰۰ امتیاز افزوده‌ی خود) در قرعه‌کشی خواهید داشت.

هر کاربر در قرعه‌کشی با‌توجه‌به میزان امتیاز افزوده‌‌اش، یک یا چند شناسه‌ی منحصربه‌فرد دارد که تمامی این شناسه‌ها پیش از قرعه‌کشی و ازطریق همین پست دراختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

رویداد قرعه‌کشی به‌صورت زنده از همین پست، پخش خواهد شد. پس اگر در مسابقه‌ی گنج سامسونگ پیروز شده‌اید، سه‌شنبه ۱۳آذر ساعت ۱۱، زومیت را برای تماشای قرعه‌کشی زنده‌ و اطلاع از برندگان دنبال کنید.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *